Mersin Doğanay Evden Eve Nakliyat

Mersin’de evden eve nakliyat işlerinde güven politikası ile hareket eden firmalardan birisi olan Doğanay Nakliyat, müşteri memnuniyetine önem veren müşteri ve firma ilişkilerinde gerekli güven bağını oluşturan bir firma olarak firmamızdan bu alanda gerekli nakliye desteğini alabilirsiniz. Siz değerli müşterilerin taşımacılık alanında hak ettiği gibi en iyi hizmeti alabilmesi için gerekli donanımı en iyi şekilde firmamız sağlamaktadır. Gerek eğitilmiş uzman personel kadrosuyla gerekse kaliteli malzeme ve araç sistemi ile firmamız siz değerli müşterilerine taşımacılık alanında en iyi hizmeti verme gayretindedir. Firmamızdan talep ettiğiniz nakliye desteğini alabilmek için yapmanız gereken firmamızı hemen aramak ve randevu talebi oluşturmaktır. Randevu talebi oluşturduktan sonra gerekli nakliye hizmetleri firmamız aracılığıyla siz değerli müşterilerimize hemen verilecektir.

Taşınma İşlerini Nasıl Yapıyoruz?

Mersin evden eve nakliye olarak taşınma işlerinde sizlere destek olmak için çalışmalarımızı şu şekilde yerine getiriyoruz; Öncelikle bize iletmiş olduğunuz talepler doğrultusunda nakliye planını oluşturuyoruz. Bu nakliye planında taşınmanın hangi gün hangi saatte olacağı, hangi, nakliye hizmetleri verileceği, ne kadar personelle çalışılacağı ve taşınmada kullanılan araç kapasitesine kadar her ayrıntı yazılıdır. Ekspertiz incelemesi sonucunda tüm bu ayrıntılar en iyi şekilde biçimlenir ve not alınır. Ekspertiz hizmeti firmaların müşterilerine sağlıklı hizmet verebilmek için sunmuş oldukları bir hizmettir. Buna göre evinize bir ekspertiz ekibi gönderilir. Ekspertiz ekibi evinizdeki eşyaların durumunu inceler ve eşyalarınızın durumuna göre araç, malzeme ve personel sayısı ayarlanır.

Eşyalarınızı Güvenle Taşıyoruz

Mersin evden eve nakliyat firmaları aracılığıyla nakliye işleriniz hızlı ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilir. Yapılan plan ve program çerçevesinde eşyalarınızın sağlıklı yollarla ve güven içinde taşınır. Eşyalarınızın taşınma sırasında mağduriyet yaşamaması için gerekli tüm tedbirler uzman firmanız aracılığı ile alınır. Uzman firmanız eşyalarınızı en güvenli olacak şekilde paketleyip ambalajlar ve uygun nakliye araçlarına yerleştirir. Bu alanda eğitimli ve deneyimli personellerle taşınma işlemi gerçekleştirilir. Eşyalarınızın daha da güvenli hale gelmesini istiyorsanız firmanızla taşınmadan önce sigorta sözleşmesi yapabilirsiniz. Sigorta sözleşmesi eşyalarınızın taşınma sırasında zarar görmesi durumunda firmanın tüm masrafları kabul ettiğine dair bir sözleşmedir. Bu da müşteriler için ayrıcalıklı bir hizmettir.

Doğanay evden eve nakliyat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir