Mersin Doğanay Evden Eve Nakliyat

Eşya Depolama

Depolama hizmeti, taşımacılığın olmazsa olmaz destekçisi durumunda olan bir iş koludur. Ev eşyası, ofis veya herhangi bir taşıma hizmeti sağlıyorsanız müşterilerinizin taşımayla ilgili karşılaşacağı sorunları da göz önüne alarak teslim aldığınız eşyaları belirli bir süre muhafaza edebilmeniz gerekmektedir. 

Depolama hizmeti vermeyen firma ya da kişiler eşyaları aracında bekletebilir fakat kaç gün? 

Depolama alanı olmayan firmaların eşyalarınızı saklamaları için araçlarını kullamaları da zararlarına olacağı için bu hizmeti başka yerden almaları gerekecek ve müşterilerine daha pahalıya mal olacaktır. Doğanay Nakliyat ve Depolama Firması olarak, 7/24 güvenlik kamerası ile izlenen, kişiye özel depolama alanları ile eşyalarınızı dilediğiniz kadar depolarımızda saklayabiliriz. Haftalık, aylık, yıllık sürelerle kiralık depolarımızdan yararlanabilirsiniz.

Eşya Depolama İçin Neden Bizi Seçmelisiniz?

Doğanay Depolama firması olarak, şirketimize ait özel depolama alanları ile uygun fiyat ve seçeneklerimizle sizlere eşya depolama hizmeti sunuyoruz. Herhangi bir depoyu kiralayarak sizlere daha fazla maliyet oluşturacak şekilde depolama hizmeti vermiyoruz. Bizzat şirketimize ait özel olarak tasarlanmış istediğiniz ölçülerde depolama alanlarımızı hizmetinize sunduk.

Eşya depolama hizmeti için bizi tercih edecek çok sebebiniz var.

Güvenli ve Temiz Depolama

Depolama alanlarımız, Mersin’in ulaşımı kolay bir noktasında olup çevresi kapalı ve 7/24 güvenli kamerası izlenen, içerisinde güvenlik personelinin de bulunduğu korunaklı bir alandır. Aynı zamanda yalnızca müşterilerimize ait eşyaların olduğu, ilgili personel haricinde girişin olmadığı, temizliğin ve hijyenin sürekli kontrol edildiği alanlardan oluşmaktadır. Sizler de eşyalarınızın hem güvenli hem de temiz koşullarda depolanmasını istiyorsanız sizleri de bekliyoruz.

Depolama Süresini Siz Belirleyin

Eşyalarınızı depolarımızda dilediğiniz kadar koruyabiliriz. Son derece güvenli ve size özel ayrılmış depolama alanlarımızda süre kısıtı olmadan eşyalarınızı saklıyoruz. İster günlük, ister aylık, isterseniz de yıllık olarak depo kiralama hizmeti satın alabilirsiniz. Eşyaların kapladığı alan kadar depolama sürelerinin de değişken olması fiyatlarda farklılık gösterebilir. Bu nedenle, depolama süresini belirlerken şirket yöneticilerimizden destek almanızı tavsiye ederiz.

Depolama Öncesi Eşyalarınız Özenle Paketleniyor

Depolama ihtiyacını genellikle müşterilerimiz istese de dışarıdan hizmet almak isteyen müşterilerimiz için de destek veriyoruz. Taşıma işini yaptığımız müşterilerimizin genelde eşyaları paketli olduğu için olduğu gibi depomuza taşıyoruz. Dışardan depolama hizmeti talep eden müşterilerimiz için de isterlerse de paketleme yapmaktayız. 

Dilerseniz eşyalarınızı siz de paketleyip taşıma işini kendiniz de yapabilirsiniz. 

Depolama Hakkında Sorulanlar

Depomuza taşınan tüm eşyalarınız, değerinde sigorta yapılmaktadır. Olası bir doğal afet veya kaza durumunda eşyalarınız sigorta şirketimizce değerinde karşılanmaktadır. Şirketimiz, gerekli güvenlik önlemlerini almış olsa da her ihtimale karşı sigortalı olarak eşyalarınızı depomuzda muhafaza etmekteyiz.

Elbette eşyalarınızı dilediğiniz şekilde depomuza kendi imkanlarınızla getirebilirsiniz. Taşıma imkanı olmayan müşterilerimiz için her ölçüye uygun nakliye araçlarımızla eşya transferini biz de yapabiliriz.

Depomuz, haftanın 7 günü sabah 08.00’dan akşam 18.00’a kadar hizmet vermektedir. Mesai saatleri içerisinde dilediğiniz gibi eşyalarınızı getirebilir ve ihtiyacınız olan eşyaları tekrar alabilirsiniz. Depolama hizmetinde olabildiğince esnek davranmaktayız. 

Son zamanlarda ekonomik sebeplerden dolayı yüksek kira fiyatlarından dolayı insanların eşya depolama’ya talepleri artmıştır. Bu nedenle, yıllardır eşya depolama hizmeti sunan firmamız, artan talepler doğrultusunda depolama alanını genişleterek her kişiye özel, istenilen ölçülerde depolar oluşturmuştur. 

Eşyalarınız bizimle güvende. dilediğin zaman dilediğini süre eşyalarınızı korunaklı depolama alanlarımızda uygun fiyatlarla tutabiliriz. 

Daha ayrıntılı bilgi için, özel depolama hizmetimize ait oluşturduğumuz web siteimiz ziyaret edebilirsiniz. Mersin Eşya Depolama  

Mersin Doğanay Evden Eve Nakliyat Reklam