Mersin Doğanay Evden Eve Nakliyat

Askılı Eşya Nakliyesi

Ütülü kumaş kıyafetlerinizi kılıfıyla birlikte özel askılı kasalarımızla taşıyoruz. Her nakliye aracımızın içerisinde ütülü kıyafetlerinizin kırışmadan askılıkları ile taşınmasını sağlayacak kapalı taşıma kasaları bulunduruyoruz. Bu sayede, mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız ve diğer tüm eşyalarınız paketlenip yüklendiği sırada gardırobunuzda bulunan ütülü ve askıda bulunan tüm elbise ve kıyafetlerinizi yalnızca Mersin Doğanay Nakliyat firmamıza özel yapılmış olan kapalı askılıklı kasalar ile sorunsuz şekilde taşıyoruz. Bizi tercih etmeniz için bir çok sebepten birisi olan askılı kıyafet taşıma kasalarımız ile sizlere daha kaliteli ve sorunsuz hizmeti sunmaktan mutluyuz.

Askılı Eşya Nakliyesi

Ütülü Kıyafetler Nasıl Taşınıyor?

Ütülü kıyafetleriniz, kılıfıyla veya kılıfsız olarak özel araç içi dolaplarımızda askılara asılarak taşınmaktadır. Diğer malzemelerle temas etmeyen, ezilip sıkışmayan bir ortamda taşınması sağlanan ütülü kıyafetlerinizin dolap içinde toz olması ya da kirlenmesi mümkün değil. Bu nedenle ütülü kıyafetleriniz taşınırken herhangi bir bozulma ya da kırışmaya maruz kalmadan yeni yerinize ulaştırılmaktadır.

Askılı tekstil ürünlerinizi özenle taşıyoruz. Detaylı bilgi ve sorularınız için bizi arayabilir veya whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Mersin Doğanay Evden Eve Nakliyat Reklam