Hakkımızda

Mersin’de taşımacılık hizmetlerine 1990’lı yılların başında giriş yaptık. Mersin’in en eski ve köklü firması olarak Doğanay Evden Eve Nakliyat adıyla faaliyetlerimze devam etmekteyiz. Firmamızın kurucusu olan Servet YÜKSEL, yıllarını nakliye hizmeti vererek geçirmiş, geçmişten günümüze kadar da her türlü yeniliğe açık olarak taşıma hizmeti vermiş bir kişi olarak Doğanay Nakliyatı bu sektörde müşteri memnuniyeti için çalışmakta olan kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini prensip edinmiş kişilere yani aile bireylerine devrderek günümüze kadar ulaşmış son teknoloji ile ev nakliyesi işini sürdürecek kapasitede bir şirket haline getirmiştir.

Yılların deneyimleri ile zamana ve teknolojiye ayak uyduran, ev taşımacılığı alanında Mersin’in önde gelen sayılı firmalarından biri haline geldik. siz değerli müşterilerimizin de katkıları ile nakliye hizmetimizi her geçen gün daha ile seviyeye taşımaktayız. Donanımlı ve son model araçlarımız, kaliteli ambalajlama malzemelerimiz ve işinde en iyisi olan personel kadromuz ile kusursuz ve sorunsuz taşıma işini kendimize ilke edindik.

Müşteri memnuniyeti için daima kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan firmamız, 70’den fazla personeli, 20 aracı ve 25 kata kadar ulaşan asansörlü taşımacılık hizmeti ile Mersin şehir içi ve şehirler arası taşımacılığın en doğru adresi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Müşteri Memnuniyeti önceliğimizdir. Bizimle tanışmadan taşınmayınız.

Mersin Evden Eve Nakliyat Firmaları

Mersin bölgesinde yer alan DOĞANAY Nakliyat 1 numaralı taşımacılık şirketidir. Ev, iş yeri, kurum, banka, şehirlerarası taşıma ve depolama işlemleri yapmaktadır. Mersin evden eve taşımacılık firmaları içerisinde son teknolojiye ayak uyduran DOĞANAY ile tanışmaya hazır mısınız?

Tüm taşımacılık taleplerinize özel taşıma ekipmanları ve her zaman kendisini yenileyen çelik kasalı araç filosu ile sizleri beklemekteyiz. Filomuzda bulunan son model taşımacılık asansörlerimiz ile 25. kata kadar olan tüm eşyanızı kolay ve hızlıca taşımaktayız. Yüzlerce kurumsal ve binlerce bireysel referanslarımız ile artık güvenli ellerdesiniz.

Mersin’in Nakliyat Şirketi

DOĞANAY nakliyat Mersin şehir merkezi ve Tarsus şubesi ile yorulmadan şehrimizde bulunan tüm ilçelerde evinizi taşıyoruz. Ücretsiz expertiz hizmetimiz ile rakipsiz fiyatları her zaman diğer Mersin evden eve taşımacılık firmaları arasında her zaman ilk tercihiniz olacağız. Ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanmak ve tüm taşıma işlemlerinin detaylı anlatımı hakkında bilgi isterseniz bizler sizlere bir telefon kadar uzağız!