Mersin Doğanay Evden Eve Nakliyat

Hakkımızda

Mersin’de taşımacılık hizmetlerine 1990’lı yılların başında giriş yaptık. Mersin’in en eski ve köklü firması olarak Doğanay Evden Eve Nakliyat adıyla faaliyetlerimze devam etmekteyiz. Firmamızın kurucusu olan Servet YÜKSEL, yıllarını nakliye hizmeti vererek geçirmiş, geçmişten günümüze kadar da her türlü yeniliğe açık olarak taşıma hizmeti vermiş bir kişi olarak Doğanay Nakliyatı bu sektörde müşteri memnuniyeti için çalışmakta olan kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini prensip edinmiş kişilere yani aile bireylerine devrderek günümüze kadar ulaşmış son teknoloji ile ev nakliyesi işini sürdürecek kapasitede bir şirket haline getirmiştir.

Yılların deneyimleri ile zamana ve teknolojiye ayak uyduran, ev taşımacılığı alanında Mersin’in önde gelen sayılı firmalarından biri haline geldik. siz değerli müşterilerimizin de katkıları ile nakliye hizmetimizi her geçen gün daha ile seviyeye taşımaktayız. Donanımlı ve son model araçlarımız, kaliteli ambalajlama malzemelerimiz ve işinde en iyisi olan personel kadromuz ile kusursuz ve sorunsuz taşıma işini kendimize ilke edindik.

Müşteri memnuniyeti için daima kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan firmamız, 70’den fazla personeli, 20 aracı ve 25 kata kadar ulaşan asansörlü taşımacılık hizmeti ile Mersin şehir içi ve şehirler arası taşımacılığın en doğru adresi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Müşteri Memnuniyeti önceliğimizdir. Bizimle tanışmadan taşınmayınız.