Parça Eşya Nakliyesi

Doğanay Nakliyat, yalnızca şehir içi ve şehirler arası ev eşyası taşımacılığı hizmetiyle değil diğer tüm nakliye işleriyle de sizlere hizmet sunmaktadır. Parça eşya taşımacılığı hizmeti de bunlardan biridir. Parça yük taşımacılığı için firmamızla taşınma günü öncesinden iletişime geçerek dilerseniz şehir içinde dilerseniz de şehirler arası olarak sadece bir parça beyaz eşya için veya bir kaç parça ev eşyası ya da benzeri eşyalarınız için bizden nakliye hizmeti alabilirsiniz.

Parça eşya taşımacılığı daha çok öğrenci evleri, yeni atanan bir memurun ev eşyalası gibi az miktarda eşyası bulunan veya şehirler arası başka şekilde taşınmasını istediğiniz bir veya birkaç parça eşyalarınız için tercih edebileceğiniz bir iştir. Daha çok aynı istikamet üzerinde taşınacak olan komple ev eşyası veya parça eşyalarla birlikte size ait olan tek veya birkaç parça eşyanızda aynı araca yüklenerek en iyi paketleme ile garantili olarak taşınmabilmektedir.

Kargo şirketlerinden farklı olarak paketlemesi özenle yapılan eşyalarınız kendi elemanlarımız tarafından evinize kadar taşınmaktadır. Sizler de şehir içi ya da şehirler arası parça eşya taşımacılığı hizmeti almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Parça eşya nakliyesi normal ev eşyası taşıma işiyle eşdeğerdir. Tek farkı, komple eşyaların taşınması değil de birkaç parça eşya taşımaktır. Eşyanız tek parça da olsa en iyi şekilde sarıp ambalajını yapıyoruz ve diğer eşyalarla birlikte taşıyoruz. 

Bir çok parça eşya ile birlikte taşınacak olan eşyanız benzer taşıma şekillerine göre pahalı değil tam tersine daha uygun olmaktadır. Çünkü, kargo ve kurye şirketleri ağırlık ve boyutlara göre fiyat vererek hizmet sağlamaktadır. Şirketimiz, aynı istikamete çeşitli eşyalar götüreceği için esnek fiyat seçeneği ile daha uygun hizmet sağlayabilmektedir.

Sizler de parça eşya taşıma işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mersin Doğanay Evden Eve Nakliyat Reklam