Mersin Doğanay Evden Eve Nakliyat

Mersin Şehirler Arası Taşıma

Mersin şehirler arası taşıma işlemlerinde genellikle daha çok yük taşıyabilecek donanımlı araçlarımızı tercih etmekteyiz. Şehirler arası taşımacılık işlemi için aynı güzergahta birden fazla nakliye işi gerçekleştirildiğinden aynı anda 3 farklı 3+1 ev taşıma kapasiteli iç yapısı uzun yol nakliyesi için özel tasarlanmış son model taşımacılık araçlarımızla şehirden şehire eşya taşıyoruz.

Yan kapakları da açılabilen araçlarımızla belirli sıraya göre yerleştirilen eşyalarınız kolayca tekrar indirebilmekteyiz. Bu sayede hem tekrar aynı yolu gitmek zorunda kalmıyoruz hem de uygun fiyatlı taşımacılık hizmeti sağlamış oluyoruz. Uzun yol için sürekli bakımları yapılan araçlarımız ve deneyimli ekibimizle yola çıkıyoruz. Mersin’de bulunan kendi ekibimiz şehirler arası nakliye içinde gideceğimiz yere götürmekteyiz. Gittiğimiz ilden tercübesini bilmediğimiz kişilere eşyalarınız taşıtmıyoruz. Bizzat kendi personelimiz ile şehir içinde olduğu gibi şehirler arası taşıma hizmetini de gerçekleştiriyoruz.

Görsellerde gördüğünüz üzere her aracın kendine özel taşıma ekibi bulunmaktadır. Bu araçla yapılan tüm taşıma işlerinde aynı ekip ortak hareket etmektedir. Şehir içi veya şehirler arası tüm taşıma işlerini koordineli çalışma içerisinde tek bir ekip gerçekleştirmektedir. Yani eşyalarınızın söküm ve paketleme işlemini yapan ekip kilometrelerce yol giderek yeni evinizde veya ofisinizde kendi söktüğü ve paketlediği eşyaları tekrar kurmakta ve yerleştirmektedir.

Kendi öz mal araçları ve ekibi ile hizmet veren Mersin Doğanay Şehirler Arası Taşıma şirketi olarak sizlere Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna garantili hizmet sağlıyoruz.

Mersin Doğanay Evden Eve Nakliyat Reklam