Mersin Asansör Kiralama

Mersin Doğanay Asansör Kiralama, istediğiniz kata yüklerinizi kolayca taşıyabileceğiniz yük taşıma asansörlerimizi yalnızca ev eşyası için değil benzer diğer taşıma işleriniz için de kullanabilirsiniz. Dilerseniz komple taşıma işinizi üstlenelim dilerseniz de yalnıca operatörümüzle birlikte yük asansörlerimizi kiralayabilirsiniz.

Mersin’de asansör kiralama hizmeti alabileceğiniz güvenli ve kurumsal hizmet veren taşıma şirketi olarak deneyimli asansör kullanıcı personelimizle eşyalarınızı güvenli bir şekilde yüksek katlara ulaştırıyoruz. Çeşitli yük taşıma asansörlerimiz ile ihtiyacınıza uygun asansör kiralayabilir ve ekonomik şekilde kiralık asansör hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sizler de asansörlü taşıma veya asansör kiralama hizmetimizden yararlanmak isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Dilerseniz yüksek girişli katlara dilerseniz de 25. kata kadar 250 kg taşıma kapasitesi olan yük asansörlerimiz her zaman hizmetinizdedir.

Mersin Dışında Kiralama Yapabilir Miyiz?

Mersin dışında yalnızca çevre ilçelerimiz ve yakın illerimize asansör kiralama hizmeti vermekteyiz. Günümüz şartlarında hemen hemen her ilde yük asansörü bulunduğu için başka bir ilden asansör kiralama hizmeti müşterilerimiz için daha çok maliyetli olacaktır. Bu nedenle, çok zorunlu olmadığı sürece zaten müşterilerimiz de bulunduğu ilden asansör kiralama hizmeti almayı tercih edeceklerdir. 

25. kata kadar ulaşmak istediniz ve bulunduğunuz ilde bu kata ulaşabilecek asansör yoksa bizi arayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda veya toplu hizmet alımlarında farklı illere de asansör kiralama hizmeti sağlıyoruz. 

Mersin Doğanay Evden Eve Nakliyat Reklam