Sözleşmeli Taşımacılık

Taşımacılık sektörünün en önemli işlerinden biri olan sözleşmeli taşıma hizmetini yalnızca kurumsal hizmet sunan firmalardan alabilirsiniz. Fiyatı uygun olduğu için sınırlı ölçüde nakliye hizmeti veren kişiler sigortalı, garantili ve sözleşmeli taşımacılık gibi hizmetleri sizlere sağlayamazlar. Çünkü alacakları ücret bunları karşılayacak düzeyde değildir. Aynı zamanda bu hizmetleri karşılayabilecek ekip ve personel kapasiteleri de bulunmayacağı için yalnızca telefonla hizmet veren kişiler ve sözde firmalardan bu hizmetleri talep etseniz dahi karşılık bulamazsınız.

Mersin Doğanay Nakliyat ve Depolama firması olarak, şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliye, ofis taşımacılığı, parça eşya nakliyesi gibi bir çok alanda hizmet verdiğimiz için tüm bu işlerimizde müşterilerimizin de isteği doğrultusunda sözleşme yapmaktayız. Sözleşmeli taşımacılık yaparak hem taşıma şirketimizi hem de müşterilerimizi garanti altına almış oluyoruz. 

Taşıma öncesi yapılan eksper hizmetinden sonra anlaşma sağlanması halinde müşterilerimiz isteklerini bildiriyor ve firma olarak bizler de yapılacak işleri tek tek sözleşmede belirtiyoruz ve taşıma gününde ne firmamız ne de müşterilerimiz bir sürprizle karşılaşmıyor. Bu nedenle, sağlam ve güvenilir bir taşımacılık işi için garantili ve sözleşmeli taşımacılık hizmeti veren firmamızı tercih edebilirsiniz. Sözleşme içeriğini ve maddelerini açık ve net bir şekilde müşterilerimizle karşılıklı olarak yazıyor ve ortak bir anlaşma metni hazırlıyoruz. Sizler de işinizi sağlama almak, sorunsuz bir nakliye hizmeti almak istiyorsanız bize dilediğiniz vakit ulaşabilirsiniz.

Mersin Doğanay Evden Eve Nakliyat Reklam