Mersin Doğanay Evden Eve Nakliyat

Mersin Asansörlü Taşımacılık

Mersin Doğanay Nakliyat ve Depolama firması olarak siz değerli müşterilerimize Mersin ve ilçelerimizde geniş yük taşıma asansörlü araç filomuzla evden eve asansörlü taşıma işlemini en güvenilir şekliyle sunuyoruz. Asansörlü taşımacılığı yalnızca Mersin’de değil ilçelerimizle birlikte tüm illerde de uygulamaktayız. Firmamıza ait 10 adetten fazla yük taşıma asansörümüzle yüksek girişli zemin katlardan, normal taşımanın yapılması zor olan alanlardan 25. Kata kadar olan yüksek konutlara varana kadar asansörlü nakliye hizmeti verebiliyoruz.

Şehirler Arası Asansörlü Taşıma Nasıl Yapılır?

Eşyalarınızı Mersin’de nerede ve hangi katta olursa olsun tamamı firmamıza ait araçlar ve yıllardır çalıştığımız kadromuzla taşıma alanına uygun asansörlü araçlarımızla, eşyaların paketlenmesi, montaj ve söküm işlemleri tamamlandıktan sonra, güvenli bir şekilde aracımıza yüklemekteyiz. (Taşıma işlemi öncesi eşyaların nasıl paketlendiğini merak ediyorsanız Paketleme hizmetimizi inceleyebilirsiniz.)

Daha sonra eşyaların taşınacağı bölgeye ulaşmadan her ilde güvenilir meslektaşlarımız ile iletişime geçerek taşıma öncesinden yük asansörünü kiralıyoruz. Tek bir taşıma işlemi için firmamıza ait yük taşıma asansörünün farklı ile gitmesi hem firmamız hem de müşterimiz için maliyet oluşturacağından genel olarak şehir dışında kiralama hizmeti ile asansörlü taşıma işlemimizi tamamlıyoruz. Endişeniz olmasın, şehir dışından kiraladığımız asansör firmaları bizzat tanıdığımız ve güvendiğimiz firmalardır. Bu nedenle size sorun yaşatmayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Asansörlü Taşıma Güvenli mi?

Evet, Asansörlü taşıma için kesinlikle en güvenli ve en ekonomik taşıma şekli diyebiliriz. 

Son zamanlarda maliyetlerin artması gözünüzü korkutmasın. Teknolojik gelişimler, yeni ve yüksek binaların artmasıyla eski yöntem taşıma şekli günümüzde kullanılmamaktadır. Bahsettiğimiz gibi, yüksek girişli katlara bile eşya taşıma asansörü kurarak işlem sağlıyoruz. Bu yöntem hem müşterimiz hem de firmamız için faydalı olmaktadır. Eski yöntemle eşya taşımak çok zaman aldığı için gün içinde ikinci bir hizmeti vermemiz neredeyse imkânsızdı. Aynı zamanda personelin sakatlanma durumu, eşyaların zarar görmesi de cabası. 

Yeni yöntemle, yani asansörlü taşımacılık sistemi ile artık hem güvenli hem de daha kısa sürede eşyalarınızı eski yerinizden yeni yerinize kolaylıkla taşıyabiliyoruz. Özellikle yeni yapıları ele alırsak, 5. veya 6. kata bile personel gücüyle eşya taşımak mümkün değil. Günümüzde 20’li katlara kadar yükselen binaları saymıyoruz bile.

Asansörlü Taşıma Sırasında Kaza Olursa?

Bu durum sizden çok bizi üzer. Eşyalarınız sizin için ne kadar değerliyse bizim içinde o kadar değerli elbette. Fakat değerli eşyalarınızı kolayca temin edebilirken asansörün kısa zamanda ve az maliyetle temin edilmesi imkânsız. Tabi ki her durumu göz önüne almak lazım. 

Son 10 yılda asansörle taşıma kazası, Türkiye’de bulunan firmalara ve sahip olunan asansörlere oranla oldukça düşüktür. Bunun da en büyük sebebi, asansörü kullanan operatörün acemi olması, yük asansörünün bakımlarının zamanında yapılmamış olması veya olumsuz hava koşulları diyebiliriz. Bunların dışında asansörlü taşıma aracının kazaya uğraması çok karşılaşılan bir durum değildir. 

Varsayalım ki oldu? Bu durumda hiç endişeniz olmasın. Mersin’in en köklü ve kurumsal firması olan Doğanay Asansörlü Nakliyat sizleri bu gibi durumlarda kesinlikle yalnız bırakmamaktadır. Eşyalarınız için her türlü garantiyi verdiğimizden şüpheniz olmasın.

Yalnızca Evden Eve Asansörlü Taşıma Hizmeti mi?

Firmamız, genel olarak ev nakliyesi ve benzeri eşya taşıma işlerini yapmaktadır. Bu nedenle, daha çok ev eşyası için kullanılmakta olan yük asansörlerimizi yormamak ve yıpratmamak adına her işte kullanmamaktayız. 

Asansörlerin belirli yük taşıma kapasitesi olduğundan ve kaba yükleri taşımaya uygun sepeti olmadığından inşaat malzemesi, kiremit veya benzer ağır yüklerin taşınmasında kullanılmasına izin vermiyoruz. Ev eşyası, ofis eşyaları, mobilya gibi çok ağır olmayan ve cihaza zarar vermeyen ürünler için asansörlü taşıma araçlarımız her zaman hizmete hazırdır.

Sonuç olarak, Doğanay Mersin Asansörlü Taşıma firması şehir içi ve şehirlerarası tüm iş kollarında müşteri odaklı çalışarak zamandan ve paradan tasarruf sağlayacak şekilde işlerinizi gerçekleştirmektedir. Eşyalarınıza önem veriyorsanız, gözüm arkada kalmadan eşyalarım güvenle taşınsın istiyorsanız doğru firmayı tercih etmeniz sizin için avantajlı olacaktır.

Bu durumda, garantili ve kurumsal asansörlü taşımacılık hizmeti veren Doğanay Asansörlü Nakliyat şirketini tercih etmeniz isabetli bir karar olacaktır. Sizlere haftanın her günü destek olmak için telefonun başında bekliyoruz.

Mersin Doğanay Evden Eve Nakliyat Reklam