Eşyalarınızı teslim almadan önce gelip yerinde inceliyoruz ve bu sayede hangi eşya hangi paketleme malzemesi ile daha sağlıklı taşınırsa ona göre ambalajlama gerçekleştiriyoruz. Tüm eşyalar bulunduğu odada önce sökülerek parçalar haline ayrılıyor ve her bir parça işaretlenerek özelliğine göre paketleme malzemesi ile özenli bir şekilde sarılıyor.

Her bir ürünün özenle sarılmasından önce özelliğine göre ambalaj malzemesi hazır bulunduruluyor. Naylon hava kabarcıklı patpatlar, naylon streç, sert plastik koliler ve hatta askılı eşyalar için çelik kasalara kadar her türlü muhafaza ve paketleme malzemesini bulunduruyoruz. Bu sayede tüm eşyalarınız kusursuz ve sorunsuz olarak taşınıyor. Sizler de Mersin evden eve nakliye işlerinizde veya diğer illerden şehirler arası evden eve taşıma işlerinizde garantili paketleme hizmeti ile sorunsuz taşıma yapabilen bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Mersin DOĞANAY Evden Eve Asansörlü taşımacılık firması olarak, en iyi paketleme ve ambalaj hizmetimizle eşyalarınızı güvenli ve sağlam şekilde yeni yerinizde sizlere teslim ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir