Ekspertiz hizmeti, uzman bir kişinin satın alınacak, kiralanacak ürünü yerinde uygunluğunu kontrol etmesidir. Bizler de Mersin Doğanay Evden Eve Nakliyat firması olarak, özellikle Mersin şehir içi tüm nakliye ihtiyaçlarınız için firmamızda görev yapan uzman bir kişiyi eşyalarınızı incelemek üzere görevlendirmekteyiz. Taşınacak olan eşyaları gelip yerinde görerek kontrol eden eksperimiz eşyalarınızın durumunu, eşyalarınıza göre temin edilecek aracı, personel sayısı ve yük asansörü gibi taşıma işlemi öncesi yapılacak işlemleri tespit eder.

Ekspertiz hizmetimiz sayesinde taşıma işlemi sırasında oluşabilecek sorunların neredeyse tamamı ortadan kalkmış olur. Eşyaya bakılmadan araç gönderdildiğinde bu eşya fazla, bu araca sığmaz gibi sorunlarla karşılaşma gibi bir durum oluşmaktadır. Bu nedenle taşınacak olan eşyaların yerinde incelenmesi sayesinde her türlü araç ve ekip uygun şekilde hazır bulundurulacağından neredeyse eksiksiz bir şekilde taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Bununla birlikte, en önemli hususlardan biri de taşıma işleminin ücretidir. Uzman ekibimiz gelip yerinde eşyaları görerek en ideal fiyatı sizlere sunmaktadır. Aynı şekilde, bu eşyalar söylediğinizden fazla, bu nedenle fiyatımız değişti gibi bir durumla karşılaşmanız söz konusu olmamaktadır. Sizler de isterse şehir içi isterseniz şehirler arası taşının hiç fark etmez, eğer mağdur olmak istemiyorsanız Güvenilir bir firma ile ekspertiz hizmeti alarak işinize başlayınız. Mersin Doğanay Nakliyat olarak, bizzat firma yetkilisinin gelip eşyalarınızı inceleyerek size en iyi hizmeti ve en uygun fiyatı vereceğinden emin olabilirsiniz. Daha sonra müşterilerimizin olumsuz sürprizlerle karşılaşmasını istemiyoruz ve işimizi sağlama alıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir