Mersin Doğanay Evden Eve Nakliyat

Mersin'de Garantili Nakliye

Şehir içi ve şehirler arası ev, ofis, parça eşya ve diğer tüm taşıma işleriniz için %100 garantili nakliye hizmeti almak ister misiniz? 

O halde doğru adrestesiniz. Her türlü taşıma işlemi öncesi ekspertiz hizmeti ile birlikte sözleşme yaparak müşterilerimize nasıl güven sağlıyorsak aynı şekilde sigorta hizmetini de sunarak tam anlamıyla garantili hizmet veriyoruz.

Öncelikle firma olarak taşıma öncesi ve taşıma işlemi sırasında uygulanabilecek tüm tedbirleri alıyoruz. En iyi paketleme, alanında uzman ekibimiz ve son model ev eşyası nakliyesi için özel yapılmış araçlarımızla birlikte güvenli şekilde eşyalarınızı taşıyoruz. Bununla birlikte, taşıma sırasında firmamızdan veya üçüncü kişilerden kaynaklı oluşabilecek kaza ya da hasar gibi olumsuz durumlar için de firmamız sizlere %100 güvence vermektedir. Eşyalarınız için taşıma anlaşması yapıldığı andan itibaren yine eşyalarınızı tekrar size teslim edilene kadar Doğanay Nakliyat güvencesi altında olup garantili taşımacılık hizmeti verilmektedir.

Sizler de eşyalarınıza önem veriyorsanız, küçük farklardan dolayı piyasada ismini duymadığınız kişi ya da sözde firmaları tercih etmek yerine yılların tecrübesi olan Doğanay Nakliyat gibi bir köklü kuruluşa rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Ne Kadar Garanti Veriyoruz?

Tüm eşyalarınız, teslim aldığımız andan itibaren öncelikle firmamızın güvencesindedir. En iyi paketleme ve uzman personelimiz ile eşyaların zarar görmesini minimuma indirmiş olsak bile taşıma sigortası ile sigortalı bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz. 

Tüm bunlara rağmen, olası herhangi bir olumsuz durumda eşyalarınıza zarar gelmesiyle birlikte tamiri mümkün ise uzmanından destek alarak tamir ettiriyoruz. Tamiri mümkün olmayan durumlarda eşyalarınızı bire bir yeniliyoruz. Eşyanızın değeri ne olursa olsun, Mersin Doğanay Nakliyat ekibi olarak %100 Garantili Nakliye hizmeti sağlıyoruz.

Garantili taşımacılık için sormak istediklerinizi yetkililerimizle paylaşabilirsiniz. 

Mersin Doğanay Evden Eve Nakliyat Reklam