Şehir içi ve şehirler arası ev, ofis, parça eşya ve diğer tüm taşıma işleriniz için %100 garantili nakliye hizmeti almak ister misiniz? O halde doğru adrestesiniz. Her türlü taşıma işlemi öncesi ekspertiz hizmeti ile birlikte sözleşme yaparak müşterilerimize nasıl güven sağlıyorsak aynı şekilde sigorta hizmetini de sunarak tam anlamıyla garantili hizmet veriyoruz.

Öncelikle firma olarak taşıma öncesi ve taşıma işlemi sırasında uygulanabilecek tüm tedbirleri alıyoruz. En iyi paketleme, alanında uzman ekibimiz ve son model ev eşyası nakliyesi için özel yapılmış araçlarımızla birlikte güvenli şekilde eşyalarınızı taşıyoruz. Bununla birlikte, taşıma sırasında firmamızdan veya üçüncü kişilerden kaynaklı oluşabilecek kaza ya da hasar gibi olumsuz durumlar için de firmamız sizlere %100 güvence vermektedir. Eşyalarınız için taşıma anlaşması yapıldığı andan itibaren yine eşyalarınızı tekrar size teslim edilene kadar Doğanay Nakliyat güvencesi altında olup garantili taşımacılık hizmeti verilmektedir.

Sizler de eşyalarınıza önem veriyorsanız, küçük farklardan dolayı piyasada ismini duymadığınız kişi ya da sözde firmaları tercih etmek yerine yılların tecrübesi olan Doğanay Nakliyat gibi bir köklü kuruluşa rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir