Depo kiralama, eşyalarınız için korunaklı bir alan ihtiyacınız için çok güvenli ve konut kiralamaya göre daha uygun bir hizmettir. Neden depo kiralayayım? Depo kiralamanın bana avantajı nedir? Nasıl depo kiralanır? gibi soruları sizler için tek tek cevaplayalım.

Öncelikle depo kiralama, eşyalarınızı belirli bir süre saklamak istediğiniz yere ihtiyaç duyduğunuzda sizlere bu hizmeti güvenle sağlayabilecek firmaların sundukları alanlardır. Doğanay Depolama’da, her müşteri için özel, istenilen metrekarede alanlar bulundurarak eşyalarınızı muhafaza etmektedir. Depo kiralamak için hizmet sağlayan şirketimizle iletişime geçerek eşyalarınızın miktarını veya daha fazla alana ihtiyaç duyarsanız istediğiniz ölçülere göre şirketimiz depolama merkezinden ihtiyacınıza göre alan ayırarak eşyalarınızı depomuza taşımaktadır. Dilerseniz kendiniz taşıyabilirsiniz, dilerseniz de firma çalışanlarımız nakliye araçları ile eşyalarınızı paketleme yaparak depomuza taşıyabilirler.

Doğanay Eşya Depolama ile istediğiniz ölçüde depo kiraladığınız gibi istediğiniz süreyi de belirleyebilirsiniz. Haftalık, aylık veya yıllık olarak kiralama yaparak iskontolu fiyat teklifi alabilirsiniz.

Depo Kiralamanın Bana Avantajı Nedir?

Depo kiralamanın avantajı, eğer eşyalarınız fazla ve kullanmayacaksanız bunun için ev kiraladığınızı düşünürsek, Mersin’de ortalama bir evin aylık kirası 15.000 TL civarındadır. (Tarih: 2024 yılı ilk çeyreği) eşyalarınızı kapladığı alan için 1+1 ev dahi bulmuş olsanız, elit bir semtte bu fiyattan aşağı kiralama yapamazsınız. Fakat, Doğanay Depolama ile eşyalarınızı 1+1 ev eşyasının kapladığı alanda depolamak isterseniz ev kiralamadan çok daha uygun fiyatlara bu hizmeti alabilirsiniz.

Tek avantajımız fiyat mı?

Elbette hayır. Sadece daha az para ödemekle kalmayıp aynı zamanda eşyalarınızın güvenini de sağlıyoruz. Sürekli personel bulundurduğumuz depolama merkezimizde eşyalarınız olası bir sorunla karşılaşacak olursa anında müdahale etme şansımız bulunmaktadır. Örneğin uygun fiyata ev kiraladınız ve yurt dışına çıkmanız gerekti. Evinizi su bassa veya farklı durum olsa eşyalarınızın güvenliğini kim sağlayacak? Bu nedenle yalnızca maddi olarak değil, güvenlik açısından da sizlere garanti sağlıyoruz.

Neden Depo Kiralayayım?

Depo kiralamanın avantajlarından bahsettik. Yalnızca fiyat olarak değil aynı zamanda eşyalarınızın güvenliği açısından uygun bir alış veriş olacağından şüpheniz olmasın. Birkaç parça da olsa komple bir evi dolduracak kadar da olsa günüm ekonomisini de göz önüne alarak kolay kolay sahip olamayacağınız eşyalarınızı hem uygun fiyatlı hem de korunaklı depolama alanlarımızda saklayabilirsiniz.

Sizler de eşyalarınızı muhafaza edecek alan arıyorsanız Doğanay Nakliyat ve Depolama firması ile mutlaka iletişime geçmelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir