Mersin’de evden eve nakliyat bizim işimiz

Mersin’de evden eve nakliye hizmetine mi ihtiyacınız var? Taşınmayı mı düşünüyosunuz? Doğanay evden eve nakliyat ekibi olarak Mersin evden eve nakliyat bizim işimiz diyoruz ve oldukça da iddialıyız. Mersin evden eve taşımacılık işlerinizde bir ilke imza attık, artık taşınmak çok kolay siz değerli müşterilerimizin sıcak yuvalarını, hiçbir el değmeden taşıyoruz. Eşyalarınızın daha iyi korunarak taşınması için geliştirdiğimiz, PVC’den imal ettiğimiz köşe koruyucuları ve kenar çıtaları ile eşyalarınızı el değmeden taşıyoruz. Bu sistemle ofis nakliyesi ve evden eve taşımacılık işlemleri daha güvenle yapılmaktadır. İlerleyen zaman içinde daha önceki hizmetlerimizin taklit edildiği gibi bununda taklit edileceğini biliyoruz.

Sizlere sağladığımız bu hizmetle gurur duyuyoruz. Taşınacak evinize isteyeceğiniz expertiz elemanımız evinizde taşınacak bütün eşyaları görmeli, kamyon büyüklüğüne ve sigorta bedeline karar kılmalıdır. Bu sayede hem sizin, hem de bizim yararımızı gözetmiş oluyoruz. Size eşyalarınızı gördükten sonra bir hesap aralığı veriyoruz. Bu sayede sizinde düşünme zamanınız oluyor. Eğer içinize sinerse Doğanay evden eve nakliyat Mersin asansörlü taşımacılık firması ile eşyalarınız taşıtıyorsunuz. Eşyalarınızı görmeden fiyat vermiyoruz. Az veya çok. Eşya ederi kadar fiyat veriyoruz. En son model ve evden eve nakliye hizmetine özel olarak tasarlanmış araçlarımızla eşyalarınızın alınacağı yere istediğiniz saatte gelip taşıma işlemine başlıyoruz. Zaman değerlidir prensibiyle hiç vakit kaybetmeden işe başlıyoruz. Birde sizinle istişare ederek aldığımız zaman da verdiğiniz adrese geliyoruz. Ne erken gelip sizi sıkboğaz ediyoruz nede geç gelip sizi bekletiyoruz. Taşıma işlemlerini paketleme bittikten sonra asansörlerle kimseyi rahatsız etmeden gerçekleştiriyoruz.

Ev alma komşu al, felsefesini uyguluyoruz. Bizim yüzümüzden daha oturmadan komşularınızla yüz göz olmamanıza gayret gösteriyoruz. Doğanay Nakliyat Mersin evden eve nakliyat ilklerin öncüsü olmaya devam ediyor. Yine ilk bizim düşündüğümüz, eşyalar kadar evin orijinalliğine zarar vermemek fikriyle siz değerli müşterilerimizden her zaman ki gibi tam puan alıyoruz. Evin duvarları, kapıları, pencereleri, parkeleri, fayansları da bizim için değerlidir. Çıktığınız evden taşındığınız eve kadar bütün verilen zararları biz üstleniyoruz. Bu sözde bizim ne kadar cesur ve güvenilir olduğumuzun kanıtıdır. Bizi bize değil, hizmet verdiğimiz değerli müşterilerimize sorabilirsiniz…

doganayevdenevenakliyat.com

Değerli görüşlerinizi bizden esirgemeyin.