Mersin’de ev taşıma şirketleri…

Mersin’de ev taşıma şirketleri arasında sayılı bir kaç firmanın başında gelen Doğanay evden eve nakliyat firması olarak, Mersin ev taşımacılığı hizmetleri ve bu hizmeti veren şirketler hakkında bilgi sahibi olmanızı istedik. Elbetteki mal canın yongasıdır sözünden yola çıkarak, eşyalarımız hepimiz için değerlidir. Bu nedenle taşınmadan önce eşyalarımızı teslim edeceğimiz firmayı çok iyi araştırmamız gerekecektir. Peki nelere dikkat etmeliyim? diye sorduğunuzu duyar gibi olduk.

Kısaca bahsetmek gerekirse, piyasanın alt üst olduğu Mersin evden eve nakliye firmaları içinden seçeceğiniz firma ya da firmalarda şu özelliklere dikkat etmelisiniz;

  1. Firmanın gerçek mi yoksa komisyon üzerine çalışan bir kişi mi?
  2. Firma ise, resmi olarak kayıtları var mıdır? yetki belgesi var mıdır diye sormanızda fayda vardır. Aksi halde, belgesiz olan hiç bir firma eşyanızı taşımaya resim olarak yetkili değildir.
  3. Firmanın kendine ait aracı ve kendine ait paketleme sistemi var mıdır? varsa da nasıldır? firmaya ait web sitesi üzerinden inceleme yapabilirsiniz.
  4. Son olarak, taşınma esnasından oluşabilecek hasarları karşılayabilecek güce sahip mi? garanti veriyor mu?

Yukarıda belirtilenler, evden eve nakliye hizmeti tam anlamıyla sunan firmalarda bulunan özelliklerdendir. Tüm bu hizmetleri hatta çok daha fazlasını Doğanay evden eve nakliyat Mersin evden eve nakliye hizmetleri olarak bizde bulabilirsiniz. Detaylar için bizi arayınız.

Değerli görüşlerinizi bizden esirgemeyin.