Mersin Evden Eve Taşıma

Ev taşıma süreci birçok kişi için oldukça zorlu bir süreçmiş gibi gelmektedir. Yapılan nakliyat süreci mutlaka önceden planlanmalıdır. Hizmet sunduğumuz olarak, her detay önceden belirleniyor ve hızlı bir şekilde taşınma sürecine geçiliyor.

 

Ev Taşırken İlk Aşama Nedir ?

 

Öncelikle bir ekspertiz eviniz, eşyalarınızı inceler ve bir rapor hazırlar. Buna göre eşyaların yoğunluğu, eşyalara göre araç boyutu ve bunun gibi detaylar tespit ediliyor. Özellikle ekspertiz hizmeti diğer aşamaları doğrudan etkileyecek bir aşamadır.

Eşyalar taşırken, hasar görmesin diye dikkatli bir şekilde paketleniyor. Uygun araçlarla da istenilen adrese teslim ediliyor. Ev taşınma sürecinde bu aşamalara uymak gerekir.

 

Mersin’da Evden Eve Taşımacılık

 

Mersin bölgesinde evden eve taşımacılık hizmetinde öncüyüz. Deneyimli bir ekip taşımacılık titizlikle ve hızlı bir şekilde hizmet sunuyoruz. Eşyaların yeni adrese teslim edildikten sonra da, gerekli mobilyaların montajı da yapılıyor. Bunun dışında eşyalar tek tek kontrol ediliyor. İsteyenler, garanti işlemlerini de taşınma sürecinden önce yapabilir.

Belli bir plan çerçevesinde yapılan taşımacılık işlemleri hem daha hızlı hem de daha kolay bir şekilde gerçekleşiyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sunduğumuz bu hizmette kalite ve güven hususlarını önemsiyoruz. Dar kapılardan geçmeyen eşyalar, apartman girişleri uygun olmayan durumlarda ve evlerin çok yüksek katta bulunduğunda asansörlü taşımacılık devreye girer. Sunduğumuz olarak yeni teknolojileri takip edip, nakliyat sürecinin daha keyifli geçirmesini sağlıyoruz.

Değerli görüşlerinizi bizden esirgemeyin.