Mersin Evden Eve Nakliye

Ev taşımak için en güvenli yöntemler öncelikle tercih edilmektedir. Firmamız, evden eve taşıma hizmetinin başarılı olması için, en güvenli yöntemleri tercih etmektedir. Güvenli bir taşıma için, eksper hizmeti vermektedir. Eksper hizmeti, asansörün kurulacağı yeri, kapalı kasa araç temini, sigortalama ve güvenli paketleme gibi konuları, nakliyat kategorisinde, taşıma öncesinde çözüme kavuşturmaktadır. Ücret konusunda anlaşma da, eksper hizmeti kategorisinde sonuca bağlanmaktadır.

 

Güvenli Paketleme

 

Paketleme işlemlerinde, içi köpüklü kutularla paketleme yapılmaktadır. Paketlemenin başarılı olması için, malzemeye göre kutular temin edilmektedir. Kutuların temin edilmesinden sonra, güvenli paketleme işlemi, işin uzmanı elemanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Paketleme işleminden sonra, kapalı kasa araçlara, asansörle yükleme işlemi de, son derece güvenlidir. Alt kısma mobilya ve beyaz eşya türü eşyalar istiflenmektedir. Üst kısma ise, kırılabilecek eşyalar, özenle istiflenmektedir. Bu istiflenme, son derece güvenlidir. Asansörlerimiz de, eşya indirme işlemleri sırasında, eşyanızı en güvenli bir biçimde aşağı indirmektedir. Özel süspansiyonlu ve tecrübeli şoförlerimiz, eşyalarınızın güvenliği için, sarsmadan eşya taşıma işlemini gerçekleştirmektedir.

 

Güvenli Eşya Taşıma

 

Kapalı kasa araçlardan, eşyaların indirilmesi de, yine güvenli asansörlerimizle gerçekleşmektedir. Yeni adrese indirilen bütün eşyalar, işin uzmanı olan elemanlarımızın güvenilir çalışmalarıyla, kısa zamanda döşenmektedir. Döşeme işleminin kısa zamanda bitirilmesiyle birlikte, taşıma işlemi de bitmektedir. Güven verici çalışma metotlarıyla, ev eşya taşıma işini, evden eve nakliyat şirketimiz verebilirsiniz.

Değerli görüşlerinizi bizden esirgemeyin.