Mersin Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Eşyalarınızın zarar görmemesi için, en iyi paketleme ve en iyi taşıma sistemleri tercih edilmektedir. Taşıma işleminin başarılı olması için, başarılı paketleme ve yükleme işlemleri yapılmaktadır. İşin uzmanı olan elemanlarımız, hizmetinde, garantili çalışmaktadır. Ön keşif hizmetinde, asansör, paket, kapalı kasa aracın türü ve son olarak da sigorta gibi işlemler neticeye bağlanmaktadır. Garantili taşıma hizmet anlayışında, sigortalı taşıma işlemleri de vardır. Firmamız, istediğiniz zaman, sigortalama işlemini yapmaktadır. Eşyalar taşınmadan önce sigorta istediğiniz zaman, eşyaların fotoğrafları çekilerek, sigortalama işlemi yapılmaktadır.

 

Ambalaj Sorunu

 

Evden eve taşıma işleminde, eşyaların kolilenmesi, büyük bir dert gibi gözükür. Ancak, nakliyat işlemini bize yaptırdığınız zaman, ambalaj sorunu ortadan kalkmaktadır. En iyi kolileme sistemlerini tercih eden ekiplerimiz, garantili kolileme işlemi gerçekleştirmektedir. Koliler içerisindeki köpükler sayesinde, kırılacak eşyalar zarar görmemektedir.

 

Asansörlerimizde Güvenlik Garantidir.

 

Asansör kurulumu işlemi ön keşif anında başlamaktadır. Yani elemanlarımız, evinize gelerek, asansör için uygun pencereyi tespit eder ve asansörün raylarını, pencereye uzatmaktadır. Pencereye uzatılan raylar, tam olarak pencereye dayanmaktadır. Asansörün iniş ve çıkışları kontrol edilerek, tellere veya ağaçlara çarpma gerçekleşmemesine dikkat edilmektedir. Elemanlarımız işin acemisi olmadığı için, eşyalarınıza zarar gelmemesi için en iyi şekilde işlemini gerçekleştirmektedir. En iyi taşıma sistemlerini benimseyen elemanlarımız, garantili hizmet sunmaktadır. Eşyalarınızın zarar görmemesi için, en iyi evden eve nakliyat hizmeti verilmektedir.

Değerli görüşlerinizi bizden esirgemeyin.