Mersin Evden Eve Firmaları

Müşterilerin çeşitli taşıma ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile ev veya ofisten alınan eşyaların istenilen adrese tam zamanında taşınması için 1990 yılında kurulmuş olan firmamız Mersin evden eve nakliyat firmaları içerisinde belirli bir yere gelmiş ve kaliteli hizmetlerini kanıtlamış bir evden eve nakliyat firmasıdır.

 

Öncelikle yaptığımız işe duyduğumuz saygı ile ciddiyet ve hassasiyetle hizmetimizi sürdürürken müşterilerimize duyduğumuz saygı ile de hizmetlerimizin kalitesini artırmaktayız. Her türlü taşımacılık işlerinizi büyük bir titizlikle bulunduğu yerden eşyalarınızı alarak taşınmasını istediğiniz yere kadar eşyalarınıza herhangi bir zarar vermeden taşıyoruz. Bu anlamda Mersin evden eve firmaları içerisinde kendimize olan güvenimizle daima ön plandayız. Bu anlamda bizi tercih ederken kesinlikle tereddüt etmemelisiniz. Verdiğimiz taşımacılık hizmetleri şunlardır:

 

Asansörlü Taşımacılık

 

Tüm müşterilerimize daha kaliteli ve daha kolay hizmet sunabilmek için geliştirmiş olduğumuz asansörlü taşımacılık ile 25. Kata kadar eşya taşımaktayız. 25. Kata kadar taşıma hizmeti veren firma sayısı Mersin genelinde çok azdır. Bunun haklı gururu ile en iyi hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetimiz ile en yüksek katlara kadar eşyalarınızı güvenle taşıyarak maddi anlamda size de yardımcı oluyoruz. Mersin evden eve fiyatları konusunda en uygun fiyatları müşterilerimize uygulayarak ödemede de kolaylık sağlıyoruz. Bizim için fiyattan daha önemli olan şey müşterilerimizin hizmetimizden memnun kalmasıdır.

 

Paketleme ve Ambalajlama Hizmetleri

 

Genelde evden eve nakliye hizmeti veren firmamız elemanlarının hepsi taşıma sırasında eşyaların her birini büyük bir titizlikle paketleyip ambalajlamaktadır. Bu sayede hiçbir eşyanıza zarar vermeden taşıma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

 

Askılı Taşımacılık Hizmetleri

 

Pek çok taşıma firmasının kullanmadığı ve büyük kolaylık sağlayan askılı taşımacılık hizmeti firmamız tarafından siz değerli müşterilerimizi düşünerek sunulmaktadır. Eski taşımacılık anlayışından tamamen uzaklaşan Doğanay Asansörlü Evden Eve Nakliyat firmamız, askılı tekstil nakliyesi hizmeti ile de müşterilerimize kendilerini özel hissettirmektedir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.