Kaliteli Hizmet, Doğru Nakliye Tercihiniz.

Mersin’in en iyi hizmet veren evden eve nakliyat firması olan Doğanay Evden Eve Nakliyat, taşımacılık işini, uzman kadrosu ve kurumsal kimliği ile titizlikle yapmaktadır. Mersin’de evden eve nakliyat hizmeti veren oldukça fazla firma bulunmaktadır. Fakat Doğanay Asansörlü Taşımacılık, müşterilerine sunduğu ayrıcalıklarla kalitesini ortaya koymakta ve diğer firmalardan farklı bir yerde bulunmaktadır.

Doğanay Nakliyat, öncelikle ev ya da ofis ne tür eşya taşımacılığı olursa olsun müşterileri ile iletişime geçip expertiz hizmeti sağlamaktadır. Anlaşma sağlanması ile de sözleşme imzalanmakta ve eşyalar sigortalanmaktadır.

Sektördeki ilk zamanlara oranla evden eve taşımacılık işlemleri zor şartlar altında yapılmaktaydı. Personelin sırtında merdivenlerden indirilen eşyalar, duvarlara ve tırabzanlara çarpmakta ve çizilip kırılmaktaydı. Doğanay evden eve nakliyat sayesinde sektörü daha kapsamlı ve kaliteli olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. Mersin’de teknolojiyi sektörle buluşturan firmamız, eşyalarınızı güvenle taşımanın en önemli adreslerinden biri konumundadır.

Müşteri memnuniyeti ve eşya güvenliği için her türlü tedbiri alan Doğanay Nakliyat, Mersin evden eve asansörlü taşımacılık sektörüne işçilik maliyetlerini azaltarak ceplerinizin de gülümsemesine vesile olmuştur. Eskiden en az 4 ile 5 kişilik bir ekibin yaptığı taşıma işlemlerini maksimum 3 elemanla yerine getiren firmamız, daha cazip fiyat tarifeleri ile karşınızdadır.

Ev taşımacılığından ofis ve iş yeri taşımacılığına, dükkan taşımacılığından fabrika taşımacılığına, parça eşya taşımacılığından önemli evrak taşımacılığına kadar aklınıza gelebilecek her türlü taşımacılık işlemlerinizde sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız, güvenle taşınmanın da en önemli adreslerinden biri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Değerli görüşlerinizi bizden esirgemeyin.